ESP040E-0900-42
ERP PowerERP Power
ERP Power
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 900MA
Φύλλα δεδομένων: ESP040E-0900-42.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ESP040E-0900-42 Κατασκευαστής ERP Power
Περιγραφή LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 900MA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3998 pcs Φύλλο δεδομένων ESP040E-0900-42.pdf
Βάρος 0.489 lb (222g) Τάσης - Έξοδος 28 ~ 42 V
Τάση - Εισόδου (Min) 220VAC Τάση - Εισόδου (Max) 240VAC
Τύπος Constant Current τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 3.43" L x 2.36" W x 1.07" H (87.0mm x 59.9mm x 27.2mm)
Σειρά ESP Ακροαματικότητα IP64, NEMA 410
Ισχύς (Watts) 38W Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 90°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OCP, OTP, SCP
Αποδοτικότητα 87% dimming Analog, ELV, Triac
Λεπτομερής περιγραφή 900mA 28 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Τρέχουσες - εξόδου (Max) 900mA
εγκρίσεις cUL, UL, cRUcs, FC, CE, CB
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ESP040W-0940-43
ESP040W-0940-43
Περιγραφή: LED DRIVER CC AC/DC 35-43V 940MA