ESM040W-0900-42
ERP PowerERP Power
ERP Power
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 900MA
Φύλλα δεδομένων: ESM040W-0900-42.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ESM040W-0900-42 Κατασκευαστής ERP Power
Περιγραφή LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 900MA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3473 pcs Φύλλο δεδομένων ESM040W-0900-42.pdf
Βάρος 0.556 lb (252g) Τάσης - Έξοδος 28 ~ 42 V
Τάση - Εισόδου (Min) 120VAC Τάση - Εισόδου (Max) 277VAC
Τύπος Constant Current τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 4.20" L x 2.37" W x 0.99" H (106.7mm x 60.3mm x 25.2mm)
Σειρά ESM Ακροαματικότητα IP20, NEMA 410
Ισχύς (Watts) 38W Αλλα ονόματα 1800-1015
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 90°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OCP, OTP, SCP
Αποδοτικότητα 87% dimming ELV, Triac
Λεπτομερής περιγραφή 900mA 28 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Τρέχουσες - εξόδου (Max) 900mA