ESM030W-0900-26
ERP PowerERP Power
ESM030W-0900-26 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ERP Power
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CC AC/DC 19-26V 900MA
Φύλλα δεδομένων: ESM030W-0900-26.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ESM030W-0900-26 Κατασκευαστής ERP Power
Περιγραφή LED DRIVER CC AC/DC 19-26V 900MA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4653 pcs Φύλλο δεδομένων ESM030W-0900-26.pdf
Βάρος 0.556 lb (252g) Τάσης - Έξοδος 19 ~ 26 V
Τάση - Εισόδου (Min) 120VAC Τάση - Εισόδου (Max) 277VAC
Τύπος Constant Current τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 4.20" L x 2.37" W x 0.99" H (106.7mm x 60.3mm x 25.2mm)
Σειρά ESM Ακροαματικότητα IP20, NEMA 410
Ισχύς (Watts) 23W Αλλα ονόματα 1800-1017
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 90°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OCP, OTP, SCP
Αποδοτικότητα 87% dimming ELV, Triac
Λεπτομερής περιγραφή 900mA 19 ~ 26 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Τρέχουσες - εξόδου (Max) 900mA