ESM020W-1000-14
ERP PowerERP Power
ERP Power
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CC AC/DC 8-14V 1A
Φύλλα δεδομένων: ESM020W-1000-14.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ESM020W-1000-14 Κατασκευαστής ERP Power
Περιγραφή LED DRIVER CC AC/DC 8-14V 1A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3997 pcs Φύλλο δεδομένων ESM020W-1000-14.pdf
Βάρος 0.556 lb (252g) Τάσης - Έξοδος 8 ~ 14 V
Τάση - Εισόδου (Min) 120VAC Τάση - Εισόδου (Max) 277VAC
Τύπος Constant Current τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 4.20" L x 2.37" W x 0.99" H (106.7mm x 60.3mm x 25.2mm)
Σειρά ESM Ακροαματικότητα IP64, IP20, NEMA 410
Ισχύς (Watts) 14W Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 90°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χαρακτηριστικά OCP, OTP, SCP Αποδοτικότητα 87%
dimming ELV, Triac Λεπτομερής περιγραφή 1A 8 ~ 14 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1A εγκρίσεις cUL, UL, cRUcs, FC, CE, CB