ELR009U-0200-42
ERP PowerERP Power
ERP Power
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CONSTANT CURRENT
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ELR009U-0200-42 Κατασκευαστής ERP Power
Διαθέσιμη ποσότητα 4051 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Έξοδος 28 ~ 42 V Τάση - Εισόδου (Min) -
Τάση - Εισόδου (Max) 120VAC Τύπος Constant Current
τοπολογία AC DC Converter Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.60" Dia x 1.18" H (66.0mm x 30.0mm) Σειρά ELR
Ακροαματικότητα IP20 Ισχύς (Watts) 8W
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 90°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OCP, OTP, SCP Αποδοτικότητα 84%
dimming ELV, Triac Λεπτομερής περιγραφή 200mA 28 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 200mA εγκρίσεις cURus