ELM040W-0700-48
ERP PowerERP Power
ERP Power
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CONSTANT CURRENT
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ELM040W-0700-48 Κατασκευαστής ERP Power
Διαθέσιμη ποσότητα 6012 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Έξοδος 24 ~ 48 V Τάση - Εισόδου (Min) 120VAC
Τάση - Εισόδου (Max) 277VAC Τύπος Constant Current
τοπολογία AC DC Converter Στυλ λήξης -
Μέγεθος / Διαστάσεις 5.00" L x 2.76" W x 1.10" H (127.0mm x 70.1mm x 27.9mm) Σειρά ELM
Ακροαματικότητα IP20 Ισχύς (Watts) 34W
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 90°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OCP, OTP, SCP Αποδοτικότητα 84%
dimming ELV, Triac Λεπτομερής περιγραφή 700mA 24 ~ 48 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 700mA εγκρίσεις cURus, FCC