B82479G1153M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: EPCOS
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 15UH 3.4A 48 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: B82479G1153M000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος B82479G1153M000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 15UH 3.4A 48 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 103434 pcs Φύλλο δεδομένων B82479G1153M000.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
θωράκιση Shielded Σειρά B82479G1
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα B82479G1153M
B82479G1153M-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 15µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.280" (7.11mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 15µH Shielded Wirewound Inductor 3.4A 48 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 48 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 3.4A
Τρέχουσες - Κορεσμός 7A