B82476A1153M000
EPCOSEPCOS
B82476A1153M000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: EPCOS
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 15UH 3.1A 40 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: B82476A1153M000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος B82476A1153M000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 15UH 3.1A 40 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 82566 pcs Φύλλο δεδομένων B82476A1153M000.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά B82476A1
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 495-76644-2
B82476A1153M
B82476A1153M-ND
B82476A1153M000-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 15µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.200" (5.08mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 15µH Unshielded Wirewound Inductor 3.1A 40 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 40 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 3.1A
Τρέχουσες - Κορεσμός 3A