B82475A1153M000
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: EPCOS
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 15UH 2.27A 80 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: B82475A1153M000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος B82475A1153M000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 15UH 2.27A 80 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 94069 pcs Φύλλο δεδομένων B82475A1153M000.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.409" L x 0.370" W (10.40mm x 9.40mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά B82475A1
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα B82475A1153M
B82475A1153M-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 15µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.228" (5.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 15µH Unshielded Wirewound Inductor 2.27A 80 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 80 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 2.27A
Τρέχουσες - Κορεσμός 2.35A