B82442H1563K000
EPCOSEPCOS
B82442H1563K000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: EPCOS
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 56UH 430MA 800 MOHM
Φύλλα δεδομένων: B82442H1563K000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος B82442H1563K000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 56UH 430MA 800 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 101542 pcs Φύλλο δεδομένων B82442H1563K000.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2220 (5650 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά SIMID
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν 10 @ 2.52MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, J-Lead
Αλλα ονόματα B82442H1563K
B82442H1563K-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.52MHz
Επαγωγή 56µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.209" (5.30mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 7.8MHz Λεπτομερής περιγραφή 56µH Unshielded Wirewound Inductor 430mA 800 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
Αντίσταση DC (DCR) 800 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 430mA