B65843A0250J087
EPCOSEPCOS
EPCOS
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: EPCOS
Περιγραφή προϊόντος FERRITE CORE EP 250NH N87 2PCS
Φύλλα δεδομένων: B65843A0250J087.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος B65843A0250J087 Κατασκευαστής EPCOS
Διαθέσιμη ποσότητα 200418 pcs Φύλλο δεδομένων B65843A0250J087.pdf
Πλάτος 9.00mm Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή EP 13 Σειρά B65843A
Αλλα ονόματα B65843A 250J 87
B65843A250J87
B65843A250J87-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ελάχιστη εγκάρσια τομή πυρήνα (Amin) mm² 14.9 Υλικό N87
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Μήκος 12.80mm
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αρχική διαπερατότητα (μi) 2200
Συντελεστής επαγωγής (ΑΙ) 250nH Ύψος 6.50mm