B65839A0250E038
EPCOSEPCOS
EPCOS
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: EPCOS
Περιγραφή προϊόντος FERRITE CORE EP 250NH T38 2PCS
Φύλλα δεδομένων: B65839A0250E038.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος B65839A0250E038 Κατασκευαστής EPCOS
Διαθέσιμη ποσότητα 135099 pcs Φύλλο δεδομένων B65839A0250E038.pdf
Πλάτος 6.50mm Ανοχή ±7%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή EP 7 Σειρά B65839
Αλλα ονόματα B65839A 250E 38
B65839A250E38
B65839A250E38-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ελάχιστη εγκάρσια τομή πυρήνα (Amin) mm² 8.5 Υλικό T38
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Μήκος 9.40mm
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αρχική διαπερατότητα (μi) 2300
Συντελεστής επαγωγής (ΑΙ) 250nH Ύψος 3.75mm