B37572K7475K62
EPCOSEPCOS
B37572K7475K62 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: EPCOS
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 1206
Φύλλα δεδομένων: B37572K7475K62.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος B37572K7475K62 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4751 pcs Φύλλο δεδομένων B37572K7475K62.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.071" (1.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X5R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά B37572K
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα 495-1899-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 4.7µF