B32563J6225J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: EPCOS
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 2.2UF 5% 400VDC 2DIP
Φύλλα δεδομένων: B32563J6225J000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1440 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος B32563J6225J000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 2.2UF 5% 400VDC 2DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 96116 pcs Φύλλο δεδομένων B32563J6225J000.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 400V Τάση Αξιολόγηση - AC 200V
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.945" L x 0.496" W (24.00mm x 12.60mm) Σειρά SilverCap™ B32563
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 2-DIP Αλλα ονόματα B32563J6225J
B32563J6225J-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 0.886" (22.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.610" (15.50mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP χωρητικότητα 2.2µF