ECS-MPIL0530-2R2MC
ECS Inc. InternationalECS Inc. International
ECS-MPIL0530-2R2MC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ECS Inc. International
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 9A 35 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: ECS-MPIL0530-2R2MC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ECS-MPIL0530-2R2MC Κατασκευαστής ECS Inc. International
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 9A 35 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 161224 pcs Φύλλο δεδομένων ECS-MPIL0530-2R2MC.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.216" L x 0.204" W (5.49mm x 5.18mm)
θωράκιση Shielded Σειρά ECS-MPIL0530
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα XC2392CT Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 2.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Shielded Molded Inductor 9A 35 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 35 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 9A Τρέχουσες - Κορεσμός -