45-2P02.2E10.000
EAOEAO
45-2P02.2E10.000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: EAO
Περιγραφή προϊόντος POTENTIOMETER BLACK ROUND LEVER
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 45-2P02.2E10.000 Κατασκευαστής EAO
Διαθέσιμη ποσότητα 1427 pcs Φύλλο δεδομένων
Ανοχή - Στυλ λήξης -
Συντελεστής θερμοκρασίας - Κωνοειδής Linear
Σειρά 45 Περιστροφή 300°
Resistive Υλικό - Αντίσταση (Ohms) 10k
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Αλλα ονόματα 1948-1570
45-2P02.2E10.000-ND
Αριθμό των στροφών 1 Αριθμός συμμοριών 1
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 10k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn 0.5W, 1/2W
σινεμπλόκ Θέματος - Χτισμένο το διακόπτη None
Τύπος προσαρμογής Top Adjustment ενεργοποιητής Τύπος Knob
ενεργοποιητή Μήκος 0.764" (19.40mm) ενεργοποιητή Διάμετρος -