P704-18RED
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LEAD TEST PICO HOOK RED 18"
Φύλλα δεδομένων: P704-18RED.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του P704-18RED
Αριθμός εξαρτήματος P704-18RED Κατασκευαστής E-Z-Hook
Περιγραφή LEAD TEST PICO HOOK RED 18" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 11997 pcs Φύλλο δεδομένων P704-18RED.pdf
Gauge Wire 28 AWG Τάση - Ονομαστική 600VDC
Εύρος θερμοκρασίας 221°F (105°C) Σειρά E-Z-PICO-HOOK™ P704
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Μόνωση Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Λεπτομερής περιγραφή 18.0" (457.20mm) Pico Hook To Pico Hook Test Lead 600VDC 1 Lead, Red τρέχουσα Αξιολόγηση 1A
Περιεχόμενα 1 Lead, Red Διαμόρφωση Grabber, Hook to Grabber, Hook
καλώδιο Μήκος 18.0" (457.20mm) 2ο Connector Pico Hook