BXM-12BLK
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: BXM-12BLK
Περιγραφή προϊόντος TEST LEAD BANANA TO GRABBER 12"
Φύλλα δεδομένων: BXM-12BLK.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BXM-12BLK
Αριθμός εξαρτήματος BXM-12BLK Κατασκευαστής E-Z-Hook
Περιγραφή TEST LEAD BANANA TO GRABBER 12" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16688 pcs Φύλλο δεδομένων BXM-12BLK.pdf
Gauge Wire 22 AWG Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV)
Τύπος Patch Cord Μέθοδος στοίβαγμα Non Stackable
Σειρά E-Z-MICRO-HOOK™ XM Ακροαματικότητα -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Μόνωση Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Λεπτομερής περιγραφή 12.0" (304.80mm) Banana Plug, Single To Micro Hook Patch Cord 1000V (1kV) τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A
Περιεχόμενα 1 Lead, Black Διαμόρφωση Banana to Grabber, Hook
καλώδιο Μήκος 12.0" (304.80mm) 2ο Connector Micro Hook