AX1W-36BLK
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LEAD MINI HOOK-PIN PLUG BLK 36"
Φύλλα δεδομένων: AX1W-36BLK.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AX1W-36BLK
Αριθμός εξαρτήματος AX1W-36BLK Κατασκευαστής E-Z-Hook
Περιγραφή LEAD MINI HOOK-PIN PLUG BLK 36" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20690 pcs Φύλλο δεδομένων AX1W-36BLK.pdf
Gauge Wire 22 AWG Τάση - Ονομαστική -
Εύρος θερμοκρασίας - Σειρά E-Z-MINI-HOOK™ X100W
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Μόνωση Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Λεπτομερής περιγραφή 36.0" (914.40mm) Mini Hook To Tip Plug Test Lead 1 Lead, Black Περιεχόμενα 1 Lead, Black
Διαμόρφωση Grabber, Hook to Pin Tip καλώδιο Μήκος 36.0" (914.40mm)