9922-12RED
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TEST LEAD BANANA TO BANANA 12"
Φύλλα δεδομένων: 9922-12RED.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 9922-12RED
Αριθμός εξαρτήματος 9922-12RED Κατασκευαστής E-Z-Hook
Περιγραφή TEST LEAD BANANA TO BANANA 12" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 7427 pcs Φύλλο δεδομένων 9922-12RED.pdf
Gauge Wire 28 AWG Τάση - Ονομαστική -
Τύπος Patch Cord Μέθοδος στοίβαγμα Front Stacking (Both Connectors)
Σειρά 9922 Ακροαματικότητα -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Μόνωση Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Λεπτομερής περιγραφή 12.0" (304.80mm) Banana Plug, Single, Stackable To Banana Plug, Single, Stackable Patch Cord τρέχουσα Αξιολόγηση -
Περιεχόμενα 1 Lead, Red Διαμόρφωση Banana to Banana
καλώδιο Μήκος 12.0" (304.80mm) 2ο Connector Banana Plug, Single, Stackable
1ο Connector Banana Plug, Single, Stackable
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
9922-12YEL
9922-12YEL
Σε απόθεμα: 7203 pcs
Κατεβάστε: 9922-12YEL.pdf
RFQ
9922
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: APPLICATOR TIP FLUTED .063"
Σε απόθεμα: 3263 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
9922-12BLK
9922-12BLK
Κατεβάστε: 9922-12BLK.pdf
9922-18RED
9922-18RED
Περιγραφή: TEST LEAD BANANA TO BANANA 18"
Κατεβάστε: 9922-18RED.pdf
9921D
9921D
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: BLADE HEX 1/16" 4.02"