9902-24BLK
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TEST LEAD BANANA TO BANANA 24"
Φύλλα δεδομένων: 9902-24BLK.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 9902-24BLK
Αριθμός εξαρτήματος 9902-24BLK Κατασκευαστής E-Z-Hook
Περιγραφή TEST LEAD BANANA TO BANANA 24" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5809 pcs Φύλλο δεδομένων 9902-24BLK.pdf
Gauge Wire 18 AWG Τάση - Ονομαστική -
Τύπος Patch Cord Μέθοδος στοίβαγμα Front Stacking (Both Connectors)
Σειρά 9902 Ακροαματικότητα -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Μόνωση Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Λεπτομερής περιγραφή 24.0" (609.60mm) Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed To Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed Patch Cord τρέχουσα Αξιολόγηση -
Περιεχόμενα 1 Lead, Black Διαμόρφωση Banana to Banana
καλώδιο Μήκος 24.0" (609.60mm) 2ο Connector Banana Plug, Single, Stackable, Sheathed