9820-48RED
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TEST LEAD BANANA TO BANANA 48"
Φύλλα δεδομένων: 9820-48RED.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 9820-48RED
Αριθμός εξαρτήματος 9820-48RED Κατασκευαστής E-Z-Hook
Περιγραφή TEST LEAD BANANA TO BANANA 48" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 9612 pcs Φύλλο δεδομένων 9820-48RED.pdf
Gauge Wire 18 AWG Τάση - Ονομαστική -
Τύπος Patch Cord Μέθοδος στοίβαγμα Non Stackable
Σειρά 9820 Ακροαματικότητα -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Μόνωση Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Λεπτομερής περιγραφή 48.0" (1219.20mm) Banana Plug, Single, Sheathed, Right Angle To Banana Plug, Single Patch Cord τρέχουσα Αξιολόγηση -
Περιεχόμενα 1 Lead, Red Διαμόρφωση Banana to Banana
καλώδιο Μήκος 48.0" (1219.20mm) 2ο Connector Banana Plug, Single
1ο Connector Banana Plug, Single, Sheathed, Right Angle
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: NorComp
Περιγραφή: BACKSHELL DB50 SHIELD MET PLAST
Σε απόθεμα: 5931 pcs
Κατεβάστε: 982-050-020-121.pdf
RFQ
9820
Κατασκευαστές: Arcolectric (Bulgin)
Περιγραφή: PVC INSULATION BOOT FUSEHOLDER
Σε απόθεμα: 257830 pcs
Κατεβάστε: 9820.pdf
RFQ
9820-PLMR
9820-PLMR
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: CONN HOUSING CARRIER 20POS LONG