9183-36RED
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TEST LEAD BANANA TO BANANA 36"
Φύλλα δεδομένων: 9183-36RED.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 9183-36RED
Αριθμός εξαρτήματος 9183-36RED Κατασκευαστής E-Z-Hook
Περιγραφή TEST LEAD BANANA TO BANANA 36" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο πωλητής δεν έχει οριστεί / RoHS δεν συμμορφώνεται
Διαθέσιμη ποσότητα 11593 pcs Φύλλο δεδομένων 9183-36RED.pdf
Gauge Wire 18 AWG Τάση - Ονομαστική -
Τύπος Patch Cord Μέθοδος στοίβαγμα Non Stackable
Σειρά 9183 Ακροαματικότητα -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Μόνωση Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Λεπτομερής περιγραφή 36.0" (914.40mm) Banana Plug, Single To Banana Plug, Single Patch Cord τρέχουσα Αξιολόγηση -
Περιεχόμενα 1 Lead, Red Διαμόρφωση Banana to Banana
καλώδιο Μήκος 36.0" (914.40mm) 2ο Connector Banana Plug, Single
1ο Connector Banana Plug, Single
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
9183B
9183B
Κατασκευαστές: B&K Precision
Περιγραφή: DC PWR SUPPLY 0-35V 6A/0-70V 3A
Σε απόθεμα: 83 pcs
Κατεβάστε: 9183B.pdf
RFQ
9183
Κατασκευαστές: B&K Precision
Σε απόθεμα: 4825 pcs
Κατεβάστε: 9183.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: SUPER CHAMP FOR 070 EJ-2
Σε απόθεμα: 1001 pcs
Κατεβάστε: 918253-1.pdf
Περιγραφή: DC PWR SUPL 0-10V 20A/0-20V 10A
Σε απόθεμα: 76 pcs
Κατεβάστε: 9182B.pdf
Κατασκευαστές: Belden
Περιγραφή: CBL 2PR 22AWG SHLD
Σε απόθεμα: 67 pcs
Κατεβάστε:
9183-60BLK
9183-60BLK
Περιγραφή: TEST LEAD BANANA TO BANANA 60"