9138-36RED
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TEST LEAD BANANA TO BANANA 36"
Φύλλα δεδομένων: 9138-36RED.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 9138-36RED
Αριθμός εξαρτήματος 9138-36RED Κατασκευαστής E-Z-Hook
Περιγραφή TEST LEAD BANANA TO BANANA 36" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9982 pcs Φύλλο δεδομένων 9138-36RED.pdf
Gauge Wire 18 AWG Τάση - Ονομαστική -
Τύπος Patch Cord Μέθοδος στοίβαγμα Non Stackable
Σειρά 9138 Ακροαματικότητα -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Μόνωση Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Λεπτομερής περιγραφή 36.0" (914.40mm) Banana Plug, Single, Sheathed, Right Angle To Banana Plug, Single, Sheathed, Right Angle Patch Cord τρέχουσα Αξιολόγηση -
Περιεχόμενα 1 Lead, Red Διαμόρφωση Banana to Banana
καλώδιο Μήκος 36.0" (914.40mm) 2ο Connector Banana Plug, Single, Sheathed, Right Angle
1ο Connector Banana Plug, Single, Sheathed, Right Angle
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: PRO-CRIMPER ASSY,1.5MM(16-14)
Σε απόθεμα: 87 pcs
Κατεβάστε: 91380-1.pdf
RFQ
9138-60RED
9138-60RED
Περιγραφή: TEST LEAD BANANA TO BANANA 60"