601XR-60RED
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TEST LEAD BANANA TO GRABBER 60"
Φύλλα δεδομένων: 601XR-60RED.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 601XR-60RED
Αριθμός εξαρτήματος 601XR-60RED Κατασκευαστής E-Z-Hook
Περιγραφή TEST LEAD BANANA TO GRABBER 60" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 12033 pcs Φύλλο δεδομένων 601XR-60RED.pdf
Gauge Wire 18 AWG Τάση - Ονομαστική 5000V (5kV)
Τύπος Patch Cord Μέθοδος στοίβαγμα Front Stacking
Σειρά E-Z-MINI-HOOK™ XR Ακροαματικότητα -
Υλικό - Μόνωση Poly-Vinyl Chloride (PVC) Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή 60.0" (1524.00mm) Banana Plug, Single, Stackable To Mini Hook Patch Cord 5000V (5kV)
τρέχουσα Αξιολόγηση 4A Περιεχόμενα 1 Lead, Red
Διαμόρφωση Banana to Grabber, Hook καλώδιο Μήκος 60.0" (1524.00mm)