601W-60RED
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TEST LEAD BANANA TO GRABBER 60"
Φύλλα δεδομένων: 1.601W-60RED.pdf2.601W-60RED.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 601W-60RED
Αριθμός εξαρτήματος 601W-60RED Κατασκευαστής E-Z-Hook
Περιγραφή TEST LEAD BANANA TO GRABBER 60" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / RoHS μη συμμορφούμενος
Διαθέσιμη ποσότητα 11928 pcs Φύλλο δεδομένων 1.601W-60RED.pdf2.601W-60RED.pdf
Gauge Wire 18 AWG Τάση - Ονομαστική 5000V (5kV)
Τύπος Patch Cord Μέθοδος στοίβαγμα Front Stacking
Σειρά E-Z-MINI-HOOK™ X100W Ακροαματικότητα -
Αλλα ονόματα 601W-60 RED
601W-60 RED-ND
Q4055479
T0657198
Υλικό - Μόνωση Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Λεπτομερής περιγραφή 60.0" (1524.00mm) Banana Plug, Single, Stackable To Mini Hook Patch Cord 5000V (5kV) τρέχουσα Αξιολόγηση 4A
Περιεχόμενα 1 Lead, Red Διαμόρφωση Banana to Grabber, Hook
καλώδιο Μήκος 60.0" (1524.00mm) 2ο Connector Mini Hook