D16EER12JGRNGRN
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V
Φύλλα δεδομένων: D16EER12JGRNGRN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D16EER12JGRNGRN Κατασκευαστής E-Switch
Περιγραφή SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4115 pcs Φύλλο δεδομένων D16EER12JGRNGRN.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 24V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Τύπος Standard, Illuminated Στυλ λήξης Solder Lug
Λειτουργία διακόπτη On-On Σειρά D16
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 16.00mm Dia Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 55°C τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Front
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 100,000 Cycles
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) 12 VDC
Φωτισμός τύπο, το χρώμα LED, Green Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 8A (AC), 6A (DC) Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap Green