700DP7M3QEAP2BLKBLK
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 120V
Φύλλα δεδομένων: 1.700DP7M3QEAP2BLKBLK.pdf2.700DP7M3QEAP2BLKBLK.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 700DP7M3QEAP2BLKBLK Κατασκευαστής E-Switch
Περιγραφή SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17158 pcs Φύλλο δεδομένων 1.700DP7M3QEAP2BLKBLK.pdf2.700DP7M3QEAP2BLKBLK.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 120V
Τύπος Standard Στυλ λήξης PC Pin
Λειτουργία διακόπτη On-Mom Σειρά 700
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Rectangular - 15.70mm x 12.70mm Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Snap-In
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 50,000 Cycles
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A (AC/DC) Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap Black
Κύκλωμα DPDT ενεργοποιητής Τύπος Square, Button
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
700DP7M3REAP2BLKBLK
700DP7M3REAP2BLKBLK
Περιγραφή: SWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.4VA 20V
Σε απόθεμα: 12724 pcs
Κατεβάστε: 700DP7M3REAP2BLKBLK.pdf
RFQ
700FMM
700FMM
Κατασκευαστές: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 700A 690VAC/500VDC