400MSP1R1BLKM1RE
E-SwitchE-Switch
400MSP1R1BLKM1RE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: E-Switch
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V
Φύλλα δεδομένων: 1.400MSP1R1BLKM1RE.pdf2.400MSP1R1BLKM1RE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 400MSP1R1BLKM1RE Κατασκευαστής E-Switch
Περιγραφή SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 42047 pcs Φύλλο δεδομένων 1.400MSP1R1BLKM1RE.pdf2.400MSP1R1BLKM1RE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 20V Τάση Αξιολόγηση - AC 20V
Στυλ λήξης Solder Lug Λειτουργία διακόπτη On-On
Σειρά 400 Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Rectangular - 15.75mm x 8.89mm
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα EG4324
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Flange
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή -
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals
ηλεκτρική ζωή 30,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Rocker Switch SPDT 0.4VA (AC/DC) 20V Panel Mount, Flange
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.4VA (AC/DC) Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap Black
Κύκλωμα SPDT ενεργοποιητής Τύπος Concave (Curved)
ενεργοποιητή Σήμανση No Marking
Σχετικά προϊόντα
400MMT
400MMT
Κατασκευαστές: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 400A 690VAC/500VDC