400AWMSP4R1BLKM2QE
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROCKER SPDT 3A 120V
Φύλλα δεδομένων: 1.400AWMSP4R1BLKM2QE.pdf2.400AWMSP4R1BLKM2QE.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 400AWMSP4R1BLKM2QE Κατασκευαστής E-Switch
Περιγραφή SWITCH ROCKER SPDT 3A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 43202 pcs Φύλλο δεδομένων 1.400AWMSP4R1BLKM2QE.pdf2.400AWMSP4R1BLKM2QE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 120V
Στυλ λήξης PC Pin Λειτουργία διακόπτη Mom-Off-Mom
Σειρά 400A Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις -
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή - Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals ηλεκτρική ζωή 30,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Rocker Switch SPDT 3A (AC/DC) 120V Through Hole τρέχουσα Αξιολόγηση 3A (AC/DC)