400AWMSP1R1BLKM7RE
E-SwitchE-Switch
400AWMSP1R1BLKM7RE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: E-Switch
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V
Φύλλα δεδομένων: 1.400AWMSP1R1BLKM7RE.pdf2.400AWMSP1R1BLKM7RE.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 400AWMSP1R1BLKM7RE Κατασκευαστής E-Switch
Περιγραφή SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 32967 pcs Φύλλο δεδομένων 1.400AWMSP1R1BLKM7RE.pdf2.400AWMSP1R1BLKM7RE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 20V Τάση Αξιολόγηση - AC 20V
Στυλ λήξης PC Pin Λειτουργία διακόπτη On-On
Σειρά 400A Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις -
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα EG4335
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle, Vertical
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή -
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals
ηλεκτρική ζωή 30,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Rocker Switch SPDT 0.4VA (AC/DC) 20V Through Hole, Right Angle, Vertical