400AWMDP1R1BLKVS2RE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V
Φύλλα δεδομένων: 1.400AWMDP1R1BLKVS2RE.pdf2.400AWMDP1R1BLKVS2RE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 400AWMDP1R1BLKVS2RE Κατασκευαστής E-Switch
Περιγραφή SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 24177 pcs Φύλλο δεδομένων 1.400AWMDP1R1BLKVS2RE.pdf2.400AWMDP1R1BLKVS2RE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 20V Τάση Αξιολόγηση - AC 20V
Στυλ λήξης PC Pin Λειτουργία διακόπτη On-On
Σειρά 400A Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις -
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή - Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals ηλεκτρική ζωή 30,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Rocker Switch DPDT 0.4VA (AC/DC) 20V Through Hole τρέχουσα Αξιολόγηση 0.4VA (AC/DC)