300SP1J1BLKM2RE
E-SwitchE-Switch
300SP1J1BLKM2RE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: E-Switch
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V
Φύλλα δεδομένων: 1.300SP1J1BLKM2RE.pdf2.300SP1J1BLKM2RE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 300SP1J1BLKM2RE Κατασκευαστής E-Switch
Περιγραφή SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 35393 pcs Φύλλο δεδομένων 1.300SP1J1BLKM2RE.pdf2.300SP1J1BLKM2RE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 20V Τάση Αξιολόγηση - AC 20V
Στυλ λήξης PC Pin Λειτουργία διακόπτη On-On
Σειρά 300 Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις -
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα EG4312
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή -
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals
ηλεκτρική ζωή 40,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Rocker Switch SPDT 0.4VA (AC/DC) 20V Through Hole
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.4VA (AC/DC) Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap Black
Κύκλωμα SPDT ενεργοποιητής Τύπος Concave (Standard V)
ενεργοποιητή Σήμανση No Marking
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
300P09C
300P09C
Κατασκευαστές: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 300A 600VAC/250VDC
Σε απόθεμα: 288 pcs
Κατεβάστε: 300P09C.pdf
RFQ
300HF40P
300HF40P
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 400V 300A DO205AB
Σε απόθεμα: 2858 pcs
Κατεβάστε: 300HF40P.pdf
RFQ
300RC
300RC
Περιγραφή: FUSE 300AMP 750V DC TRACTION