200MSP1T1B1M2QEH
E-SwitchE-Switch
200MSP1T1B1M2QEH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: E-Switch
Περιγραφή προϊόντος SWITCH TOGGLE SPDT 3A 120V
Φύλλα δεδομένων: 1.200MSP1T1B1M2QEH.pdf2.200MSP1T1B1M2QEH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 200MSP1T1B1M2QEH Κατασκευαστής E-Switch
Περιγραφή SWITCH TOGGLE SPDT 3A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67815 pcs Φύλλο δεδομένων 1.200MSP1T1B1M2QEH.pdf2.200MSP1T1B1M2QEH.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 120V
Στυλ λήξης PC Pin Λειτουργία διακόπτη On-On
Σειρά 200 Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 4.95mm Dia
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 200MSP1T1B1M2QE
EG2447
T211018
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Φωτισμός Non-Illuminated Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals
ηλεκτρική ζωή 30,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Toggle Switch SPDT Panel Mount
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A (AC/DC) Κύκλωμα SPDT
σινεμπλόκ Θέματος 10-48 ενεργοποιητής Τύπος Standard Round
ενεργοποιητή Υλικό Brass, Chrome Plated ενεργοποιητή Μήκος 9.40mm
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
200MSP1T1B2M2QE
200MSP1T1B2M2QE
Κατασκευαστές: E-Switch
Κατεβάστε: 200MSP1T1B2M2QE.pdf
RFQ
200MMT
200MMT
Κατασκευαστές: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 200A 690VAC/500VDC