200BWMSP1T1A1SM6RE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Φύλλα δεδομένων: 200BWMSP1T1A1SM6RE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 200BWMSP1T1A1SM6RE Κατασκευαστής E-Switch
Περιγραφή SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 29849 pcs Φύλλο δεδομένων 200BWMSP1T1A1SM6RE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 20V Τάση Αξιολόγηση - AC 20V
Στυλ λήξης Gull Wing Λειτουργία διακόπτη On-On
Σειρά 200B Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Φωτισμός Non-Illuminated
Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals ηλεκτρική ζωή 50,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Toggle Switch SPDT Surface Mount, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.4VA (AC/DC)
Κύκλωμα SPDT σινεμπλόκ Θέματος Unthreaded
ενεργοποιητής Τύπος Standard Round ενεργοποιητή Υλικό Brass, Chrome Plated
ενεργοποιητή Μήκος 10.16mm