200AWMSP3T2A1M7QE
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH TOGGLE SPDT 3A 120V
Φύλλα δεδομένων: 1.200AWMSP3T2A1M7QE.pdf2.200AWMSP3T2A1M7QE.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 200AWMSP3T2A1M7QE Κατασκευαστής E-Switch
Περιγραφή SWITCH TOGGLE SPDT 3A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22764 pcs Φύλλο δεδομένων 1.200AWMSP3T2A1M7QE.pdf2.200AWMSP3T2A1M7QE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 120V
Στυλ λήξης PC Pin Λειτουργία διακόπτη On-Off-On
Σειρά 200A Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις -
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
Λεπτομερής περιγραφή Toggle Switch SPDT Through Hole, Right Angle, Vertical τρέχουσα Αξιολόγηση 3A (AC/DC)
Κύκλωμα SPDT σινεμπλόκ Θέματος Unthreaded
ενεργοποιητής Τύπος Standard Round ενεργοποιητή Υλικό Brass, Chrome Plated
ενεργοποιητή Μήκος 6.10mm