100SP1T6B15M3QEH
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
Φύλλα δεδομένων: 1.100SP1T6B15M3QEH.pdf2.100SP1T6B15M3QEH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 100SP1T6B15M3QEH Κατασκευαστής E-Switch
Περιγραφή SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 31168 pcs Φύλλο δεδομένων 1.100SP1T6B15M3QEH.pdf2.100SP1T6B15M3QEH.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 120V
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.062" (1.5mm) Λειτουργία διακόπτη On-On
Σειρά 100 Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 6.35mm Dia
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Φωτισμός Non-Illuminated
Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals ηλεκτρική ζωή 40,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Toggle Switch SPDT Panel Mount τρέχουσα Αξιολόγηση 5A (AC/DC)
Κύκλωμα SPDT σινεμπλόκ Θέματος 1/4-40
ενεργοποιητής Τύπος Flat Anti-Rotation ενεργοποιητή Υλικό Brass, Chrome Plated
ενεργοποιητή Μήκος 11.43mm