D52QD2M4IA-A-REEL
Dynastream Innovations Inc.Dynastream Innovations Inc.
D52QD2M4IA-A-REEL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dynastream Innovations Inc.
Περιγραφή προϊόντος MODULE
Φύλλα δεδομένων: D52QD2M4IA-A-REEL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D52QD2M4IA-A-REEL Κατασκευαστής Dynastream Innovations Inc.
Περιγραφή MODULE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9163 pcs Φύλλο δεδομένων D52QD2M4IA-A-REEL.pdf
Τάσης - Προμήθεια 1.7 V ~ 3.6 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος nRF52832
Σειρά - Σειριακές διεπαφές I²C, SPI, UART
ευαισθησία -96dBm Οικογένεια RF / Standard Bluetooth
Πρωτόκολλο Bluetooth v4.2 Ισχύς - εξόδου 4dBm
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Διαμόρφωση -
Μέγεθος μνήμης 512kB Flash, 64kB RAM Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα 2.4GHz