ZXTN25100BFHTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXTN25100BFHTA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TRANS NPN 100V 3A SOT23-3
Φύλλα δεδομένων: ZXTN25100BFHTA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ZXTN25100BFHTA Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή TRANS NPN 100V 3A SOT23-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 261243 pcs Φύλλο δεδομένων ZXTN25100BFHTA.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 100V VCE Κορεσμός (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300mA, 3A
transistor Τύπος NPN Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-3
Σειρά - Ισχύς - Max 1.25W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Αλλα ονόματα ZXTN25100BFH
ZXTN25100BFHTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Συχνότητα - Μετάβαση 160MHz Λεπτομερής περιγραφή Bipolar (BJT) Transistor NPN 100V 3A 160MHz 1.25W Surface Mount SOT-23-3
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 10mA, 2V Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 50nA (ICBO)
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 3A Αριθμός μέρους βάσης ZXTN25100