SMCJ85A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ85A-13-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 85V 137V SMC
Φύλλα δεδομένων: SMCJ85A-13-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMCJ85A-13-F
Αριθμός εξαρτήματος SMCJ85A-13-F Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή TVS DIODE 85V 137V SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 223178 pcs Φύλλο δεδομένων SMCJ85A-13-F.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 85V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 137V
Τάση - Ανάλυση (Min) 94.4V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα SMCJ85A-FDITR
SMCJ85A13F
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 10.4A