SMCJ78A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ78A-13-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 78V 126V SMC
Φύλλα δεδομένων: SMCJ78A-13-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMCJ78A-13-F
Αριθμός εξαρτήματος SMCJ78A-13-F Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή TVS DIODE 78V 126V SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 97862 pcs Φύλλο δεδομένων SMCJ78A-13-F.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 78V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 126V
Τάση - Ανάλυση (Min) 86.7V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα SMCJ78A-FDICT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 11.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αριθμός μέρους βάσης SMCJ78 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMCJ78A-HR
SMCJ78A-HR
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 78V 126V DO214AB
Σε απόθεμα: 8167 pcs
Κατεβάστε: SMCJ78A-HR.pdf
RFQ
SMCJ78A-13
SMCJ78A-13
Κατεβάστε: SMCJ78A-13.pdf
RFQ
SMCJ78A-M3/57T
SMCJ78A-M3/57T
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: SMCJ78A-M3/57T.pdf
SMCJ78A-E3/9AT
SMCJ78A-E3/9AT
Κατεβάστε: SMCJ78A-E3/9AT.pdf
SMCJ78A M6G
SMCJ78A M6G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: SMCJ78A M6G.pdf
SMCJ78A V7G
SMCJ78A V7G
Κατεβάστε: SMCJ78A V7G.pdf
SMCJ78A R7G
SMCJ78A R7G
Κατεβάστε: SMCJ78A R7G.pdf
SMCJ78A V6G
SMCJ78A V6G
Κατεβάστε: SMCJ78A V6G.pdf
SMCJ78A
SMCJ78A
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor