SMCJ58CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ58CA-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMC
Φύλλα δεδομένων: SMCJ58CA-13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMCJ58CA-13
Αριθμός εξαρτήματος SMCJ58CA-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Διαθέσιμη ποσότητα 108120 pcs Φύλλο δεδομένων SMCJ58CA-13.pdf
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 64.4V Τάσης - ράμπας 1
Τάση - Ανάλυση (Min) 58V Τάσης - Ανάλυση SMC
Τύπος Zener Σειρά -
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Προστασία γραμμής ισχύος 1500W (1.5kW) Ισχύς - μέγιστη παλμός 16A
Πόλωση DO-214AB, SMC Άλλα ονόματα SMCJ58CA13
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή SMCJ58CA-13 Περιγραφή TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMC
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 93.6V Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια No
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMCJ58CA-HR
SMCJ58CA-HR
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB
Σε απόθεμα: 7643 pcs
Κατεβάστε: SMCJ58CA-HR.pdf
RFQ
SMCJ58CA-E3/51T
SMCJ58CA-E3/51T
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: SMCJ58CA-E3/51T.pdf
RFQ
SMCJ58CA V6G
SMCJ58CA V6G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: SMCJ58CA V6G.pdf
SMCJ58CA-E3/57T
SMCJ58CA-E3/57T
Κατεβάστε: SMCJ58CA-E3/57T.pdf
SMCJ58CA-13-F
SMCJ58CA-13-F
Περιγραφή: TVS DIODE 58V 93.6V SMC
Κατεβάστε: SMCJ58CA-13-F.pdf
SMCJ58CA V7G
SMCJ58CA V7G
Κατεβάστε: SMCJ58CA V7G.pdf
SMCJ58CA-13
SMCJ58CA-13
Κατεβάστε: SMCJ58CA-13.pdf
SMCJ58CA
SMCJ58CA
Κατεβάστε: SMCJ58CA.pdf
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Κατεβάστε: SMCJ58CA.pdf
SMCJ58CA-E3/9AT
SMCJ58CA-E3/9AT
Κατεβάστε: SMCJ58CA-E3/9AT.pdf
SMCJ58CA R7G
SMCJ58CA R7G
Κατεβάστε: SMCJ58CA R7G.pdf
SMCJ58CA M6G
SMCJ58CA M6G
Κατεβάστε: SMCJ58CA M6G.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών