SMCJ51CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ51CA-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 51V 82.4V SMC
Φύλλα δεδομένων: SMCJ51CA-13.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMCJ51CA-13
Αριθμός εξαρτήματος SMCJ51CA-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή TVS DIODE 51V 82.4V SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5260 pcs Φύλλο δεδομένων SMCJ51CA-13.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 51V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 82.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 56.7V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)