SMCJ40A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ40A-13-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMC
Φύλλα δεδομένων: SMCJ40A-13-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMCJ40A-13-F
Αριθμός εξαρτήματος SMCJ40A-13-F Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Διαθέσιμη ποσότητα 239818 pcs Φύλλο δεδομένων SMCJ40A-13-F.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 1 Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 44.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 40V Τάσης - Ανάλυση SMC
Τύπος Zener Σειρά -
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Προστασία γραμμής ισχύος 1500W (1.5kW) Ισχύς - μέγιστη παλμός 23.2A
Πόλωση DO-214AB, SMC Άλλα ονόματα SMCJ40A-FDITR
SMCJ40A13F
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή SMCJ40A-13-F Περιγραφή TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMC
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 64.5V Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια No
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMCJ40A R7G
SMCJ40A R7G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB
Κατεβάστε: SMCJ40A R7G.pdf
RFQ
SMCJ40A
SMCJ40A
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 40V 64.5V SMC