SMCJ22A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ22A-13-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 22V 35.5V SMC
Φύλλα δεδομένων: SMCJ22A-13-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMCJ22A-13-F
Αριθμός εξαρτήματος SMCJ22A-13-F Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή TVS DIODE 22V 35.5V SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 204538 pcs Φύλλο δεδομένων SMCJ22A-13-F.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 22V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 35.5V
Τάση - Ανάλυση (Min) 24.4V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα SMCJ22A-FDITR
SMCJ22A13F
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 42.2A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αριθμός μέρους βάσης SMCJ22
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMCJ22A-E3/9AT
SMCJ22A-E3/9AT
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB
Κατεβάστε: SMCJ22A-E3/9AT.pdf
RFQ
SMCJ22A V6G
SMCJ22A V6G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)