SMCJ130A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ130A-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 130V 209V SMC
Φύλλα δεδομένων: SMCJ130A-13.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMCJ130A-13
Αριθμός εξαρτήματος SMCJ130A-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή TVS DIODE 130V 209V SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5981 pcs Φύλλο δεδομένων SMCJ130A-13.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 130V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 209V
Τάση - Ανάλυση (Min) 144V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)