SMCJ110CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ110CA-13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 110V 177V SMC
Φύλλα δεδομένων: SMCJ110CA-13.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMCJ110CA-13
Αριθμός εξαρτήματος SMCJ110CA-13 Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή TVS DIODE 110V 177V SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4111 pcs Φύλλο δεδομένων SMCJ110CA-13.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 110V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 177V
Τάση - Ανάλυση (Min) 122V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 8.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 Αριθμός μέρους βάσης SMCJ110
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMCJ110CA-13-F
SMCJ110CA-13-F
Περιγραφή: TVS DIODE 110VWM 177VC SMC
Σε απόθεμα: 232483 pcs
Κατεβάστε: SMCJ110CA-13-F.pdf
RFQ
SMCJ110CA
SMCJ110CA
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 110V 177V DO214AB
Σε απόθεμα: 199217 pcs
Κατεβάστε: SMCJ110CA.pdf
RFQ
SMCJ110CA-HRA
SMCJ110CA-HRA
Κατεβάστε: SMCJ110CA-HRA.pdf
SMCJ110CA V7G
SMCJ110CA V7G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: SMCJ110CA V7G.pdf
SMCJ110CA M6G
SMCJ110CA M6G
Κατεβάστε: SMCJ110CA M6G.pdf
SMCJ110CA V6G
SMCJ110CA V6G
Κατεβάστε: SMCJ110CA V6G.pdf
SMCJ110CA-HR
SMCJ110CA-HR
Κατεβάστε: SMCJ110CA-HR.pdf
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: SMCJ110CA.pdf
SMCJ110CA-E3/9AT
SMCJ110CA-E3/9AT
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: SMCJ110CA-E3/9AT.pdf
SMCJ110CA-E3/57T
SMCJ110CA-E3/57T
Κατεβάστε: SMCJ110CA-E3/57T.pdf
SMCJ110CA R7G
SMCJ110CA R7G
Κατεβάστε: SMCJ110CA R7G.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών