SMBJ51A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ51A-13-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 51V 82.4V SMB
Φύλλα δεδομένων: SMBJ51A-13-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ51A-13-F
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ51A-13-F Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή TVS DIODE 51V 82.4V SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 455384 pcs Φύλλο δεδομένων SMBJ51A-13-F.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 51V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 82.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 56.7V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMB
Σειρά SMBJ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB Αλλα ονόματα SMBJ51A-FDICT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 7.3A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αριθμός μέρους βάσης SMBJ51
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMBJ51A
SMBJ51A
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Σε απόθεμα: 817995 pcs
Κατεβάστε: SMBJ51A.pdf
RFQ
SMBJ51A R5G
SMBJ51A R5G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: TVS DIODE 51V 82.4V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ51A R5G.pdf
RFQ
SMBJ51A-E3/52
SMBJ51A-E3/52
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: SMBJ51A-E3/52.pdf
SMBJ51A-HRA
SMBJ51A-HRA
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Κατεβάστε: SMBJ51A-HRA.pdf
Κατεβάστε: SMBJ51A.pdf
SMBJ51A-M3/52
SMBJ51A-M3/52
Κατεβάστε: SMBJ51A-M3/52.pdf
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMBJ51A M4G
SMBJ51A M4G
Κατεβάστε: SMBJ51A M4G.pdf
SMBJ51A-13
SMBJ51A-13