SMBJ24CA-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ24CA-13-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 24V 38.9V SMB
Φύλλα δεδομένων: SMBJ24CA-13-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ24CA-13-F
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ24CA-13-F Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή TVS DIODE 24V 38.9V SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 764913 pcs Φύλλο δεδομένων SMBJ24CA-13-F.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 24V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 38.9V
Τάση - Ανάλυση (Min) 26.7V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMB Σειρά SMBJ
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα SMBJ24CA-FDITR
SMBJ24CA13F
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 15.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 Αριθμός μέρους βάσης SMBJ24
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMBJ24CA-HRA
SMBJ24CA-HRA
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 24V 38.9V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ24CA-HRA.pdf
RFQ
SMBJ24CA
SMBJ24CA
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Κατεβάστε: SMBJ24CA.pdf
RFQ
SMBJ24CA-13
SMBJ24CA-13
Κατεβάστε: SMBJ24CA-13.pdf
SMBJ24CA-E3/5B
SMBJ24CA-E3/5B
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: SMBJ24CA-E3/5B.pdf
SMBJ24CA R5G
SMBJ24CA R5G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: SMBJ24CA R5G.pdf
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.