SMBJ170A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ170A-13-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Diodes Incorporated
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 170V 275V SMB
Φύλλα δεδομένων: SMBJ170A-13-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ170A-13-F
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ170A-13-F Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή TVS DIODE 170V 275V SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 768391 pcs Φύλλο δεδομένων SMBJ170A-13-F.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 170V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 275V
Τάση - Ανάλυση (Min) 189V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMB
Σειρά SMBJ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB Αλλα ονόματα SMBJ170A-FDITR
SMBJ170A13F
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 2.2A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αριθμός μέρους βάσης SMBJ170
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMBJ170A
SMBJ170A
Κατασκευαστές: Fairchild/ON Semiconductor
Περιγραφή: TVS DIODE 170VWM 275VC SMB
Κατεβάστε: SMBJ170A.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 170V 275V DO214AA